r., imieniny:
Aktualna strona > Rekreacja
banner
 

Informacja dotycząca możliwości wynajmu pełnowymiarowego boiska ze sztuczną murawą przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 38 w Białej Podlaskiej na okres 2017 roku:

Pragniemy przedstawić Państwu propozycję na wynajem nowego pełnowymiarowego boiska ze sztuczną murawą o wymiarach 105 x 68m. Wynajęcie 1⁄2 boiska na 90 minutowy trening możliwe jest już od 132 zł netto. Obiekt posiada certyfikowaną murawę, na której mogą się odbywać mecze ligowe, również w porze wieczornej, gdyż jest wyposażony w nowoczesne oświetlenie. Szczegółowy cennik (podane ceny są cenami netto) przedstawia się następująco:

rekreacja


 Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż jako administrator posiadamy specjalistyczny sprzęt do pielęgnacji boisk co zapewnia doskonałej jakości nawierzchnię do treningów czy też rozgrywania oficjalnych spotkań. Szczegóły oraz rezerwacja dostępne są pod nr telefonu 530 605 270 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem rekreacja@zglbp.pl. Rezerwacji telefonicznej można dokonać w godzinach 7:30-15:30 w pozostałych godzinach prosimy o rezerwację mailową. 

Informacja dotycząca możliwości wynajmu boiska [PDF, 136 KB]