r., imieniny:
Aktualna strona > News
21 Sierpień 2015

Rokowania - Łazienna 3

Zdjęcie Artykułu

 

 

 

 

 

 

 

Biała Podlaska dnia 20.08.2015r.

 

ZAPROSZENIE DO ROKOWAŃ

          Zakład Gospodarki Lokalowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białej Podlaskiej ul. Żeromskiego 5, 21-500 Biała Podlaska (tel. 833436246, email: zglbiala@wp.pl)

zaprasza do rokowań warunków najmu na czas nieokreślony lokali użytkowych:

Lp.

Adres lokalu

Powierzchnia (m²)

1

Łazienna 3/5

52,87

 

Lokal nr 2 usytuowany jest na parterze, lokal 5 usytuowany na poddaszu kamienicy (po rewitalizacji) w Centrum Białej Podlaskiej idealne na kancelarie prawne, podatkowe, ale także działalność handlową.

Lokal na parterze wyposażony jest w instalację wodociągową, kanalizacyjną, cwu z podgrzewacza elektrycznego, co z pieca gazowego usytuowanego w lokalu , sieć  komputerową i telefoniczną.

Lokale na poddaszu wyposażone są w instalację wodociągową, kanalizacyjną, cwu i co z pieca gazowego usytuowanego w lokalu , sieć  komputerową i telefoniczną.

                Oferty pisemne ze wskazaniem w szczególności nr lokalu, proponowanej miesięcznej stawki czynszu, rodzaju branży i sposobu zagospodarowania lokalu należy składać osobiście w Sekretariacie ZGL Spółki z o.o. przy ul. Żeromskiego 5, p. 10, bądź drogą korespondencyjną  albo mailową.